PRague Communication Academy I. (PRCA I.)

, Brnovybrat jiný termín nebo místo
21 000 Kč 25410 s DPH
Objednat se
počet volných míst: 20

Informace o kurzu

PRague Communication Academy I. (PRCA I.) je jediný komplexní kurz v České republice o public relations, který propojuje teorii s praxí a je zakončen certifikovanou zkouškou. Akademie bude probíhat od března do května v Praze a nově i v Brně! 

Jednotlivé semináře jsou vedeny předními českými odborníky, kteří v rámci devíti čtyřhodinových bloků představí základy oboru public relations. Získané vědomosti si pak vyzkoušíte na praktických cvičeních.

Pro koho je kurz určen?

Máte zatím krátkodobé zkušenosti v oboru public realtions (do tří let praxe) z agenturního prostředí, z korporátních oddělení společností, veřejné či státní sféry nebo neziskového sektoru, pak je akademie právě pro vás!

Kdy začínáme?

  • v Praze od 3. března, od 13:30 – 15:30 a 16:00 – 18:00 hod.

  • v Brně od 5. března, od 13:30 – 15:30 a 16:00 – 18:00 hod.

Kde?

  • Větší část výuky bude v Praze probíhat v Paláci YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1. Některé bloky se budou konat u našich partnerů nebo lektorů (např. exkurze do Newsroomu, studia pro prezentační dovednosti apod.). O místě konání budete vždy informováni dopředu.

  • V Brně bude výuka probíhat vždy v budově brněnské Regionální Hospodářské komory, Výstaviště 569/3.

Na co se můžete těšit?

Jak vypadá práce novináře? Podívejte se s námi do zákulisí Newsroomu a připravte tiskovou zprávu, aby byla zajímavá. Také vás naučíme, jak zpracovat grafiku nebo vyhodnotit a odprezentovat svou práci pro klienta či šéfa. Přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži, jak se cítí tiskový mluvčí před kamerou.

Partner kurzu
Partner kurzu
Partner kurzu

Lektor kurzu

Dita Stejskalová - lektorka

Dita Stejskalová

Dita je členkou vedení Ogilvy v České republice a odpovídá za divizi, která se věnuje public relations, budování a ochraně reputace firem a jejich vrcholového vedení. Patří k lídrům oboru public relations a její odbornost oceňují firmy a top manažeři z různorodých oblastí byznysu – technologií, průmyslu, retailu, farmacie a finančního sektoru. Dita je věrná značce Ogilvy už 26 let a ráda říká, že sice drží pořád stejnou vlajku, ale firma se jí pod rukama několikrát úplně změnila, tak jak se překotně mění svět komunikací. Dita se věnuje budování reputace lidí v top managementu, strategiím, krizové komunikaci a interní komunikaci. Vychovala spoustu úspěšných PR profesionálů a nejvíce ji baví vymýšlet s týmem nové úhly pohledu a propojovat lidi a myšlenky. PR tým Ogilvy pravidelně boduje v oborových cenách, ve 2019 si z Lemurů odnesl nejvíce trofejí. Dita je aktivní mentorkou v programu Odyssey pro ženy z businessu a European Women on Boards. Je členkou Správní rady Nadačního fondu NEURON na podporu vědy a Nadace BONA. V roce 2019 byla členkou poroty v kategorii PR v Cannes Lions.

,
Petr Lesenský - lektor PR akademie

Petr Lesenský


Český novinář, public relations konzultant, člen výkonné rady české Asociace public relations, člen Rady pro marketing a cestovní ruch města Brna, člen představenstva Starez-Sport, a.s. a majitel PR a marketingové agentury Lesensky.cz. V rámci své angažovanosti v public relations a marketingu přišel s myšlenkou pravidelného pořádání PRCA v Brně. Stál u zrodu brněnského vzdělávacího střediska PR Akademie a studentské agentury PR Gang, která na půdu vysokých škol přivádí už tři roky reálné klienty. V minulosti Petr pracoval 7 let jako novinář pro Vltava-Labe-Press a Computer Press, působil také jako šéfredaktor časopisů Connect! a Osobní finance. Zkušenosti z médií zužitkoval při řízení stovek marketingových a PR kampaní. Ve volném čase se věnuje trénování dětí ve futsalu. Je certifikovaným trenérem a rovněž zakladatelem spolku Dětský futsal.

Příjemné prostředí

BVV RHK

RHK Brno

Pavilon RHK Brno, Výstaviště 1, areál BVV

 

Sídlo Regionální hospodářské komory se nachází v areálu Veletrhů Brno, vstup pro pěší bránou č.1 - vstup Kongresovým centrem. Následně vpravo hned vedle Kongresového centra.

 

 

 

 

 

Obsah kurzu

Každý blok je vždy rozdělen do dvou částí

1. část 13:30 - 15:30

30 min přestávka

2. část 16:00 - 18:00

Dostupné termíny

, BrnoPřihlásit se
0
0